Kiedy mam gorszy dzień, lubię oglądać pozytywne, zabawne ale również motywujące filmy. Produkcje, które pokazują, że w życiu liczy się pasja, przygoda i poczucie humoru.

Wybrałam dla Was te najlepsze. Sama do nich bardzo często wracam, kiedy potrzebuję pozytywnego powera. Jeszcze mi się nie znudziły, chociaż w kółko je męczę.
Moje ulubione pozytywne filmy
Juno

Opowieść o ciężarnej nastolatce, przepełniona humorem i pozytywnymi sentencjami. Bardzo często filmy tego rodzaju mają być przestrogą dla dziewczyn z liceum, pojawia się niepotrzebny tragizm… Jakby przyjście na świat dziecka łączyło się tylko z bólem. Bohaterka szuka pozytywów w każdej sytuacji. Ellen Page i Michael Cera naprawdę świetnie zagrali młodych rodziców.
Wyścig

Trzy lata temu ten film mnie zdołował, ale jednocześnie zmotywował. Czułam się dziwnie, ale tak naprawdę wiele pozytywnej mocy tu znajdziecie. Historia oparta na faktach, uwielbiam je najbardziej na świecie! Kojarzycie nazwisko Niki Lauda? To właśnie o nim i o jego odwiecznym rywalu. Film świetnie pokazuje, że więcej można nauczyć się od wrogów niż od przyjaciół.
Fanboys

Fani Gwiezdnych Wojen, jesteście tu? Znalazłam coś dla Was! Genialna komedia o grupce przyjaciół, którzy wyruszyli na Ranczo George’a Lucasa, aby poznać dalsze losy ulubionych bohaterów przed premierą nowego filmu. Uśmiałam się strasznie. Dzięki Fanboys zaczęłam słuchać Rush’a! ? Właściwie to nie pamiętam go aż tak dobrze, muszę sobie jeszcze raz obejrzeć.

Dziewczyna z sąsiedztwa

Kto tego nie zna? Chyba nie znajdę takiej osoby, ale może jednak znajdzie się jakaś dusza, która nie widziała Dziewczyny z sąsiedztwa… Produkcja wyszła z 15 lat, ale nadal ją uwielbiam. Opowiada o chłopaku, który poznał niezwykłą dziewczynę i zakochał się. Okazało się, że laska dawniej grała w filmach porno. Najgorsze, że młody jest bardzo ambitny, marzy, żeby zostać prezydentem. Poważny gość i „niewyżyta” dziewczyna? Hmm.. brzmi fajnie. Kontrasty uwielbiają chyba wszyscy.
Bad Teacher

Kiedy mam słabszy dzień, odpalam sobie najlepsze sceny z filmu „Bad Teacher”. Niedawno pokazywałam Wam bloopersy/ nieudane sceny tutaj: Najlepsze bloopersy z filmów. Jak dla mnie to najlepsza produkcja Cameron Diaz, po tej roli naprawdę ją polubiłam i doceniłam. W skrócie: zła, bardzo zła nauczycielka. Chyba nigdy taką nie będę! ?

Znacie którąś z moich propozycji? A może polecicie mi jeszcze lepsze pozytywne filmy? Chętnie obejrzę coś nowego w tych właśnie klimatach. Piszcie! ?