Czas na kolejny konkurs !

W związku z moim startem 3 maja w XXIV Bieg Konstytucji 3 Maja w Warszawie przygotowałem dla Was kolejną zabawę. Jak poprzednio chodzi o wytypowanie mojego czasu netto na mecie zawodów. Ten z Was, kto poprawnie wytypuje wynik lub będzie najbliżej otrzyma zestaw produktów ALE Active Life Energy, który zawiera:

– opakowanie 1 kg ALE Race (napój izotoniczny)
–  10 żeli energetycznych ALE Gel
– po 1 opakowaniu kapsułek: ALE MagneUp, ALE HemoUp, ALE D-Vit 1000
– bidon ALE

Fundatorem nagrody jest ALE – Active Life Energy

Zasady konkursu:

Zabawa jest prosta. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić fanpage ALE – Active Life Energy i Biegamblog.

W komentarzach pod tym postem podajecie mój wynik netto, który uzyskam na mecie.  Głosować można do godziny 8.00 3 maja. Można głosować tylko raz. Jeśli podajesz wynik poprzez Facebook, edytowane komentarze nie biorą udziału w konkursie. Wygrywa ta osoba, która poprawnie wskaże wynik lub będzie najbliżej. Jeśli zostanie wytypowany kilka razy taki sam zwycięski wynik – wygrywa ta osoba, która zagłosowała jako pierwsza.

Po zakończeniu konkursu kontaktuje się ze zwycięzcą i ustalam adres wysyłki nagrody.

Jeśli nie ukończę zawodów, nie wystartuje lub zostanę zdyskwalifikowany, wygrywa ta osoba, która wytypowała najgorszy wynik lub wskazała, że nie ukończę biegu.

Wskazówki:

Celuję w poprawienie życiówki, która od dwóch lat w biegach na 5 km wynosi 21:50.

Forma jest a właściwie to chyba była. 01:40:09 podczas Półmaratonu Warszawskiego. W Orlenie niestety nie pobiegłem, ponieważ na kilka dni przed maratonem miałem 38,5 i dość spore przeziębienie. Praktycznie od dwóch tygodni nie biegam. Gardło nadal boli i mam kaszel. Sądzę, że dopiero po świętach wyjdę na pierwszy trening. Wierze, że forma wypracowana przez ostatnie miesiące nie uciekła i  że jeszcze sporo pary jest w maszynie.

Na zawodach obiecuję polecieć „w trupa” ponieważ zależy mi na progresie na 5 km i chciałbym w końcu poprawić wynik.

Powodzenia w typowaniu wyników. Warto, ponieważ nagroda jest naprawdę fajna

WYNIKI KONKURSU:

Ze względów osobistych nie mogłem wziąć udziału w zawodach. W związku z tym, zgodnie z regulaminem wygrywa osoba, która wytypowała najgorszy czas – Jarosław Bak – moje gratulacje !!!

O nagrodzie:

ALE – ENERGIA DLA AKTYWNYCH

 

Jeśli szukasz izotoniku, żeli energetycznych i innych suplementów dla osób aktywnych, które zaoferują Ci absolutnie najwyższą jakość w przystępnej cenie i będą dostępne „tuż za rogiem”, produkty marki ALE są właśnie dla Ciebie.

Marka ALE (Active Life Energy) to energia dla aktywnych. Została stworzona, aby dostarczyć gamę suplementów, które wspomogą i uzupełnią dietę osób uprawiających wszelkie aktywności sportowe, przechodzących rekonwalescencję lub po prostu chcących uzupełnić niedobory witamin i minerałów w organizmie.

Produkty marki ALE cechuje absolutnie najwyższa jakość w przystępnej cenie. W procesie produkcji stosowane są najlepsze surowce i optymalne formuły, oparte na najnowszych badaniach naukowych i doświadczeniach sportowców z tak wymagających dyscyplin, jak bieganie, kolarstwo czy triathlon. Bezpieczeństwo suplementów ALE potwierdza sprzedaż w aptekach na terenie całej Polski oraz certyfikaty jakości GMP i HACCP.

W skład linii suplementów ALE wchodzą:

ALE Gel – dostępny w dwóch smakach żel energetyczny nowej generacji, o wysokiej kaloryczności i optymalnej konsystencji;
ALE Thunder Gel – błyskawicznie działający żel energetyczny, wzbogacony w kofeinę;
ALE Race – dostępny w dwóch smakach izotoniczny napój węglowodanowy w proszku, wzbogacony w kluczowe elektrolity;
ALE MagneUp – kapsułki uzupełniające niedobory magnezu i witamin;
ALE HemoUp – kapsułki o wysokiej przyswajalności, wspierające funkcjonowanie układu krwionośnego oraz uzupełniające niedobory żelaza i witamin z grupy B;
ALE D-Vit 1000 – nowoczesny preparat w kapsułkach o wysokiej przyswajalności, uzupełniający dietę w witaminę D.

Co ważne, produkty ALE w przeciwieństwie do wielu dostępnych na polskim rynku odżywek sportowych, sprzedawane będą w aptekach. Dodatkowo, stoiska promocyjno-sprzedażowe marki pojawią się na największych maratonach, półmaratonach i imprezach triathlonowych. Każdy zakup produktów ALE będzie także premiowany punktami w programie lojalnościowym marki.

Doskonała jakość i bezpieczeństwo produktów marki ALE sprawiają, że sięgają po nie profesjonaliści. Ambasadorką ALE została Karolina Jarzyńska – czołowa polska maratonka i rekordzistka kraju w półmaratonie. Suplementów marki używają też zawodnicy zawodowej grupy kolarskiej ActiveJet Team, a ekspertem i konsultantem marki został dr farm. Jakub Czaja – w przeszłości reprezentant Polski i uczestnik Igrzysk Olimpijskich w biegach na 5000m i 3000m z przeszkodami, a obecnie trener, konsultant żywieniowy, wykładowca akademicki i amator triathlonu.