Jest wiele miejsc do których można się udać na wakacje. Majorka, Dubaj, Kair, Tunis. To wszystko bardzo piękne lokalizacje. Jednak nie da się ukryć, że są one oblegane przez turystów, a poza tym jeżdżenie co roku do znanych miejsc może się stać nudne i monotonne. Oczywiście zawsze można wybrać się gdzieś w Polskę, ale możliwe, że akurat ma się ochotę na coś zupełnie innego, na podróż w nieznane. W takiej sytuacji dobrym wyborem mogą okazać się Birma wycieczki.

Birma raczej nie jest kojarzona jako miejsce masowych wypraw turystycznych i faktycznie takowe nie mają miejsca. Co bynajmniej nie oznacza, że nie warto się tam wybrać. Jak najbardziej warto! Jest to jeden z najpiękniejszych krajów Azji, którego kultura i historia robią naprawdę duże wrażenie.

Warto zobaczyć przepiękne buddyjskie świątynie, ulokowane niejednokrotnie w niezwykle malowniczych miejscach. Jest to jedyna w swoim rodzaju szansa na zapoznanie się z buddyjskimi tradycją i kulturą, które choć obce Europejczykom, są warte poznania.