Dwa miesiące temu pisałem Wam o butach do biegania z Lidla. Przyznam się bez bicia, że buty leżą głęboko w szafie i od czasu pisania teksu nie miałem ich na nogach. Może jak będzie bardzo mokro, lub jak będzie śnieg to je założę, bo szkoda mi będzie butów, w których biegam na co dzień. Teraz w ofercie tej popularnej sieci pojawiła się odzież do biegania.
https://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-0A7926BE-BCF70D41/lidl_pl/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=45649

Dzięki uprzejmości sieci LIDL do recenzji otrzymałem kurkę softshell oraz bluzę funkcyjną.

Niestety nie mogę napisać jak sprawują się te ubrania w trakcie biegu, ponieważ od kilku dni jestem chory i nie biegam Recenzja i tekst o odzieży z Lidla powinien pojawić się dopiero po kilku treningach, jednak piszę już teraz ponieważ odzież Crivit Sport jest na tyle atrakcyjna cenowo, że warto się nią zainteresować.

Obiecuje napisać coś więcej, jak tylko będę mógł wyjść na trening. Od kilku dni nie pada i nie zanosi się na deszcz, więc trudno mi będzie napisać o kurtce, która ma uchronić ns przed wiatrem i deszczem. Jenak za tak małe pieniądze, myślę, że można ją kupować w ciemno. Jakość wykonania kurtki jest na dobrym poziomie. Kurtka z pewnością sprawdzi się w biegu. Jedynie co mnie zastanawia, to czy będzie “oddychać” i czy będzie odprowadzać ciepło. Czy w trakcie biegu  nie będziemy się za bardzo zgrzewać. Porównując do Decathlonowych kurtek, to ta z Lidla jest naprawdę ciekawą opcją. To samo tyczy się bluzy. Za 39,99 nie dostaniemy chyba nigdzie bluzy na jesienne i zimowy wybiegania.

Od przyszłego tygodnia w Lidlu oferta dla biegaczy na jesień. A ja obiecuję zaktualizować wątek po kilku treningach.