Dziś narodziło się nowe dziecko freeleserki czyli KURS PISANIA DLA LUDZI Z PASJĄ. Chodź szybko i poznaj szczegóły, bo będzie się działo! Cyndi już z radości macha ogonkiem! ?

Wiem, że na pewno się tego nie spodziewaliście i doskonale rozumiem Wasze zdziwienie. Ten kurs siedział we mnie od założenia bloga freeleserka, ale ciągle miałam wątpliwości, no i przede wszystkim chciałam dopracować mój pomysł. Nie martwcie się, dotychczasowa tematyka nie zniknie, nic się nie zmieni, nadal będziemy z Cyndi przynudzały o filmach. Od dziś nauczycie się ze mną czegoś fajnego. Nie wiem, czy kiedyś o tym mówiłam, ale ja bardzo lubię przekazywać ludziom moją wiedzę.
Dlaczego ja?

Od kilku lat jestem nauczycielką języka polskiego i pokazuję dzieciom, że pisanie to wspaniała przygoda. Kiedy byłam mała, bardzo często chwytałam za kartkę i długopis, chociaż wtedy nie przypuszczałam, że ta pasja stanie się moją życiową drogą. W wieku 7 lat strasznie chciałam napisać książkę, ale moja rodzicielka powiedziała mi, że najpierw należy szlifować swój warsztat. Chyba nie zrozumiałam jej rady, ale rzeczywiście zaczęłam pisać bardzo namiętnie i robię to do dzisiaj.

Prowadziłam pamiętniki, pisałam listy, zakładałam blogi (przynajmniej dwa w roku:)), doskonaliłam swoje umiejętności na studiach, tworzyłam różnego rodzaju kursy, chwytałam nawet pisarskie zlecenia. Jednak to pomaganie dzieciom stało się dla mnie najcenniejszym doświadczeniem, nauczyło mnie pokory i wyrozumiałości. Kiedyś nie potrafiłam pojąć, że ludzie mogą mieć problemy z ułożeniem najprostszego zdania, a teraz podchodzę do tych problemów zupełnie inaczej.
Kurs pisania – jaki NIE BĘDZIE?

Na wstępnie chciałabym jednak zaznaczyć, że to nie będzie jeden z tysięcy kursów dostępnych w internecie, po których zostaniesz „najwspanialszym pisarzem na świecie”. Mam zupełnie inny cel! Nie będzie sztywnych zasad, ocen od 1 do 6, punktacji, sprawdzianów i innych niepotrzebnych, szkolnych zwyczajów. No, może tylko od czasu do czasu zadam jakąś pracę domową, ale mogę cię zapewnić, że rozwiązywanie zadań sprawi ci wielką radość.

W wasze ręce chcę oddać kurs bardzo przystępny, ciekawy, zabawny i niesamowicie przyjemny.

Myślę, że pokochasz pisanie, jeżeli do nauki podejdziesz na luzie. Jestem w stanie zapewnić ci harmonijny i spokojny rozwój, bez górnolotnych treści i niepotrzebnej spiny.
Czego się nauczysz?

Na moim kursie:

poprawisz swój pisarski warsztat
poznasz ciekawe techniki pisarskie
odnajdziesz swój styl
dowiesz się, jakich błędów należy unikać (nie chodzi tutaj tylko o ortografię!)
wzbogacisz swoje słownictwo
rozwiniesz swoją pisarską kreatywność

I nie tylko!
Dla kogo?

W zasadzie nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Każdy może korzystać z kursu pisania. Jesteś uczniem? Świetnie, może dzięki mnie wreszcie zabłyśniesz na lekcji polskiego. Jesteś blogerem? Myślę, że znajdziesz wiele cennych wskazówek, ponieważ w tym zakresie mam również spore doświadczenie. A może pragniesz napisać swoją pierwszą książkę? Nie ma problemu, chętnie ci pomogę.

Pierwszy odcinek kursu pisania ruszy już za tydzień. Informacja na pewno pojawi się na Facebooku i na innych moich kontach w mediach społecznościowych. Zaczniemy od największego problemu współczesnych pisarzy, który nazywam często „chorobą cywilizacyjną”, ale jeszcze nie zdradzę wszystkich szczegółów.

To jak? Wchodzisz w to? Widzimy się za tydzień? ? Cyndi mówi, że zwariowałam, ale ona też po cichu ma nadzieję, że czegoś się nauczy i zacznie pisać jeszcze lepsze teksty na blogu.

Koniecznie daj znać, czy podoba Ci się mój pomysł!