Pomysł na urlop

Zastanawiasz się, gdzie odpocząć podczas kolejnego urlopu. Chciałbyś odwiedzić nadmorską miejscowość, ale nie chciałbyś wybrać się tam, gdzie już byłeś. Czy miałeś przyjemność zwiedzić Rewal? Jeśli jeszcze nigdy tam nie wypoczywałeś, wybierz się właśnie w to miejsce.
Rewal to miejscowość wypoczynkowa, w województwie zachodniopomorskim, położona nad Morzem Bałtyckim.
Co możesz tam zobaczyć? Przy ulicy Parkowej znajduje się taras widokowy. Z tego miejsca świetnie można obserwować sztormy na Bałtyku. Jeśli uwielbiasz wpatrywać się w zachody i wschody Słońca, to znalazłeś idealny punkt do obserwacji.
Przy ulicy Kamieńskiej znajdziesz interesujące miejsce, jakim jest Park Wieloryba, a w nim repliki różnych gatunków zwierząt.
W Rewalu jest również Kościół pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela. Został zaprojektowany przez Z. Abrahamowicza. Jego kształt nawiązuje do ludzkiego serca.
Rewal posiada również dwa pomniki przyrody. Jednym z nich jest ostrokrzew kolczasty. Jego wysokość to 5,5 m. Kolejnym pomnikiem jest jesion wyniosły. Mierzy 24 m.
Czy już wiesz, gdzie spędzisz urlop? Jeśli martwisz się noclegiem, nie masz powodu. Bez problemu odnajdziesz kwatery Rewal posiada niejedną. Nie załatwiaj nic na ostatnią chwilę. Już teraz wpisz w wyszukiwarkę kwatery Rewal i znajdź ofertę najlepszą dla siebie.
Zabierz rodzinę lub znajomych i razem z nimi ciesz się wakacjami w pięknym, nadmorskim miejscu. Jeśli jeszcze nigdy tam nie byłeś, nie zastanawiaj się dłużej. Zapakuj ze sobą aparat, by wspominać przez lata udany urlop.