Według mnie powinniśmy już zacząć planować letnie wakacje, ponieważ co ciekawsze miejscówki będą zajmowane przez turystów z całego świata. Idealnym miejscem na spędzenie urlopu od pracy zawodowej jest Londyn. Czyli największe miasto Wielkiej Brytanii i zarazem stolica Anglii. Słynie z tego, iż mieszka w nim mnóstwo Polaków, którzy wyjechali za chlebem.
Najłatwiej się tam  dostać przy pomocy samolotu, niby jeżdżą tam autobusy, ale według mnie to nie ma sensu. Spędzenie w podróży ponad 24 godzin nie wpływa na organizm człowieka zbyt pozytywnie. Kilka dni będziesz na pewno potrzebował na dojście do siebie. Ze swojej strony mogę polecić samolot, szczególnie, iż w ostatnim czasie zostały uruchomione niedrogie loty do Londynu. Już za parę złotych, można próbować się dostać do tego pięknego angielskiego miasta. Według mnie taka podróż znakomicie wpłynie na nasz rozwój, szczególnie możemy liczyć na podszkolenie umiejętności językowych oraz znacznie poprawimy umiejętności interpersonalne.
Dzięki przelotowi do Londynu, będziemy mogli zobaczyć wiele ciekawych atrakcji turystycznych, oraz niezapomniany krajobraz wyspiarski. Według mnie warto się tam wybrać przede wszystkim ze względu na kluby piłkarskie na co dzień rozgrywające w tym mieście swoje mecze. Piszę o tym z tego względu, iż wyspiarze kibicują w unikalny sposób, który po prostu warto zobaczyć.
Wycieczka do Londynu samolotem, na pewno dostarczy wielu niezapomnianych wspomnień.