Rozrywka wśród skandynawskich dusz!
Mówi się, że Vegas nigdy nie śpi. Nie jest to jedyne miejsce na ziemi, ale szczególnie popularne w połączeniu z tym stwierdzeniem. O wiele bliżej nas znajduje się bowiem równie ciekawe miejsce, które zapewne niedoceniane – jest dostarczycielem rozrywki dla każdego spragnionego odrobiny kultury czy też szaleństwa.

Oslo, bo o nim mowa to niezapomniane miejsce, w którym uraczy nas nie tylko kulturalny ogrom atrakcji, ale również garść atrakcji nocnych. Tak – życie nocne w stolicy Norwegii należy do jednego z barwniejszych, jeżeli słyszałeś kiedyś o sopockich imprezach to wiedz, że nie tylko w Sopocie można się bawić! Oslo jest pod tym względem równie ciekawe i przyjazne turystom – po dniu pełnym wrażeń trzeba bowiem bawić się dalej!

Loty Rzeszów Oslo pozwalają nie tylko na wycieczki kilkudniowe, ale również wypady weekendowe. Jeżeli chcesz zapoznać się z nocnym życiem w tym mieście to rezerwuj bilet i wybieraj śmiało! Dla chcących wrażeń bardziej dostojnych polecamy wizytę w operze – każdy znajdzie tu coś dla siebie.