Nie ukrywam, że to był dla mnie długi i trudny miesiąc. Pani pies również dyszy ze zmęczenia. W końcu napisała aż jeden własny wpis, a do tego dołączyła się do kilku moich recenzji! Cóż za nieziemski wysiłek!

Działalność na tym blogu cały czas mnie zaskakuje. Czuję, że się rozwijam, mam o wiele więcej pomysłów, cały czas w głowie pojawiają się nowe projekty. Chwilami czuję, że już nie nadążam za moją głową, mam wrażenie, że bierze ona udział w jakimś wyścigu o złote gacie. Mówię jej: „zwolnij!”, ale ona cały czas pracuje.

Cóż, może to i dobrze. Dzięki szaleństwom umysłu powstał projektu kursu dla kreatywnych ludzi, którzy uwielbiają pisać. Ja wiem, że to średnio do profilu mojej działalności pasuje i miałam wielkie obawy, kiedy umieszczałam wpis z zapowiedzią, ale pozytywnie mnie zaskoczyliście! Wszystkie wiadomości dały mi powera do działania, doskonale już wiem, że warto, chociaż jeszcze nie umieściłam żadnej lekcji.
Najlepsze wpisy

W tym miesiącu najchętniej czytaliście mój wpis związany z Share Week. Nie bardzo rozumiem, skąd taka popularność tego. Chyba wszyscy blogerzy sprawdzają, czy nie znaleźli się w rankingu innych. Szczerze mówiąc ja za bardzo po blogach nie chodzę, odwiedzam tylko te, które naprawdę mnie interesują. Skąd więc pomysł, że umieszczę w rankingu blog, z którym nie mam kompletnie nic wspólnego? Nie wiem. Na ulubionych blogach zawsze zostawiam komentarz, więc to może być dla Was jakaś wskazówka ?
Drugi popularny wpis to ten o moim filozoficznych rozważaniach, który najprawdopodobniej jest moim punktem zwrotnym w pisaniu o filmach/serialach i książkach.

Strasznie cieszy mnie, że tak miło przyjęliście moją nietypową recenzję serialu Gra o tron. Pani pies twierdzi, że umęczyłam ją niesamowicie, ale teraz widzi, że warto, przez co jej mordka cały czas jest uśmiechnięta. Najlepsze cytaty motywacyjne z książek – w sumie spodziewałam się pozytywnego przyjęcia tego genialnego wpisu, co ja będę ukrywała ? No i Rób to, czego nienawidzisz – kontrowersji nie zabrakło, ale dyskusja zakończyła się bardzo pozytywnie.