Już 1 września ruszają zapisy na kolejną edycję Praskiej Dychy. Zawody na 10 km, jak co roku odbędą się w Parku Skaryszewskim w Warszawie. Bądźcie czujni, ponieważ zawody te są niezwykle popularne, a ilość pakietów startowych jest ograniczona.

Tegoroczne zawody odbędą się  20 października 2013 roku.

https://www.praskadycha.pl

Nie zabraknie Szybkiej Dychy. Zawody są podzielone na bieg otwarty – czyli Praska Dycha oraz na Szybka Dycha. Aby wziąć udział w Szybkiej, należy legitymować się czasem poniżej 46 minut.

Do Szybkiej Dychy brakuje mi jednej sekundy. Moja życiówka na 10km to 46:00 Jest jeszcze szansa na poprawienie wyniku podczas Biegnij Warszawo – 6 października. Co roku obiecuję sobie pobiec w drugim biegu – może teraz się  uda.

Brałem udział w Praskiej rok temu i dwa lata temu. Bardzo miło ją wspominam. Wielu szybkich zawodników. Organizacja na bardzo dobrym poziomie. Jednym z organizatorów biegu jest nasz maratończyk, Mariusz Giżyński. Zawodnik, którego jak już nie raz wspominałem bardzo cenie i któremu kibicuje.

Jedna z moich ulubionych koszulek do biegania, jest właśnie z ostatniej edycji Praskiej Dychy. Jakie niespodzianki będą w tym roku?