Toruńskie Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR to coroczne, jesienne wydarzenie, które odbywa się w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu. Impreza zrzesza przedstawicieli i dystrybutorów szerokiej gamy pojazdów oraz przedsiębiorców świadczących usługi związane z branżą.

Targi motoryzacyjne to przede wszystkim sposób na zapoznanie się z ofertą dystrybutorów samochodów dostawczych, osobowych, motocykli czy nawet quadów. Znajdziemy także producentów akcesoriów motoryzacyjnych, części samochodowych czy wyposażenia warsztatów. Wydarzeniu towarzyszą pokazy organizowane przez szkoły jazdy, stacje diagnostyczne czy firmy ubezpieczeniowe i kredytowe.

Jeśli chodzi o hotel Toruń oferuje bogatą gamę miejsc noclegowych na czas targów. Do wyboru mamy każdy rodzaj standardu w stosunkowo dobrych cenach. Należy jednak pamiętać, że czas Toruńskich Targów Motoryzacyjnych to okres dużej aktywności turystycznej w tym mieście – aby zagwarantować sobie dobrą cenę i dostępność pokoju, warto już kilka miesięcy wcześniej zarezerwować miejsce sypialne w wybranym hotelu.