Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a zatem pewnie wielu z was myśli o prezentatach świątecznych. Biegacze to dość wymagająca grupa odbiorców dlatego warto dobrze przemyśleć zakup. Nie ma sensu kupować butów czy odzieży, ponieważ rozmiar może być nieodpowiedni i prezent będzie nietrafiony.

Bezpiecznym prezenterem są rożnego rodzaju gadżety i dodatki. Takim dość oryginalnym i ciekawym prezentem może być wieszak na medale.

Im biegacz starszy oraz im więcej lat biega, tym jego kolekcja medali jest coraz większa. Może je trzymać w pudełku ( jak ja robiłem do tej pory) albo może je w ciekawy sposób wyeksponować w swoim domu, ku radości współdomowników ?  Tutaj z pomocą przychodzi sklep www.wieszakinamedle.pl

Na stronie znajdziecie bardzo dużą ilość rożnego rodzaju wzorów i rozmiarów wieszaków. Są one wykonane ze stali, co gwarantuje trwałość i solidność. W zestawie z wieszakiem otrzymujemy komplet kołków i śrub do mocowania na ścianie.  Montaż jest bardzo łatwy i przyjemny. Warto jednak przed przykręceniem śrub do końca, najpierw powiesić nasze medale, ponieważ kiedy śruby są dokręcone to mamy utrudniony dostęp do łapek trzymających nasze medale.

Wieszak, który trafił w moje ręce ma 56 cm długości i teoretycznie mieści 80 medali. W praktyce ta ilość jest znacznie mniejsza, zwłaszcza kiedy chcemy, aby poszczególne medale były widoczne i nie przysłaniały się nawzajem. Kiedy dobrze rozplanujemy umieszczenie wszystkich medali, efekt końcowy może być bardzo ciekawy i interesujący ?

Ja mam bardzo dużo medali i na wieszaku nie było miejsca na wszystkie pamiątki z zawodów. Część pozostała w drewnianym pudełku, razem z numerami startowymi z biegów.

Jeśli ktoś szuka fajnego i ciekawego prezentu dla biegacza to polecam własnie taki wieszak na medale.
Można je zakupić na stronie wieszakinamedale.pl  Ceny zaczynają się od 39 zł