Brak czasu, to jest słowo klucz na ostatnie tygodnie. Kompeltny brak czasu na pisanie tesktów, recenzji i tym podobnych. Dlatego też nie przeczytaliście do tej pory informacji na temat moich przygotowań do Chudego Wawrzyńca, w którym startuję już za tydzień – jejku, jak ten czas leci W oczekiwaniu jest kilka recenzji sprzętu, relacja z ostatniego Biegu Powstania Warszawskiego, który wyszedł tak sobie – więc relacji może nawet w ogóle nie bedzie, no bo nie jest fajnie pisać o niepowodzeniach.

Mam jednak dla Was dobrą wiadomość – zwłaszcza dla mieszkańców zachodniej części naszego kraju – jest KONKURS !

Nagrody to trzy pakiekty startowe na 35. Szczeciński Półmaraton Gryfa, który odędzie się 31 sierpnia. Fundatorem nagrody jest PKO Bank Polski, który jest głównym sponsorem biegu w Szczecinie.

Dodatkowo, każdy ze zwycięsców otrzyma książkę Bieganie jest proste ufundowaną przez Grupę Wydawniczą Foksal.

Zasady konkursu:

Zabawa jest prosta – w komentarzach pod postem podajecie mój wynik netto na mecie Chudego Wawrzyńca na trasie krótkiej 50+
Głosować można do 8 sierpnia. Można głosować tylko raz. Jeśli podajesz wynik poprzez Facebook, edytowane komentarze nie biorą udziału w konkursie. Wygrywają te osoby, które poprawnie wskażą wynik lub będą najbliżej. Jeśli zostanie wytypowany kilka razy taki sam zwycięski wynik – wygrywają te osoby, które zagłosują jako pierwsze.

Mój czas na mecie będzie opublikowany na stronie organizatora zawodów https://chudywawrzyniec.pl/

Po zakończeniu konkursu kontaktuje się ze zwycięzcami i ustalam zasady odbioru pakietu startowego

Jeśli nie ukończę zawodów, nie wystartuję lub zostanę zdyskwalifikowany, wygrywają te osoby, które wytypowały najgorszy wynik lub wskazały, że nie ukończę biegu.

O Chudym Wawrzyńcu:

Jes to terenowy biegu ultra na dystansie 80 km i 50 km po szlakach polsko-słowackiego pogranicza w Beskidzie Żywieckim.

Wskazówki:

Tak było w zeszłym roku -> https://www.biegamblog.pl/2013/08/13/chudy-wawrzyniec-2013-relacja-50/

Teraz celuję w wynik przynajmniej o godzinę lepszy. Forma jest – w lipcu nabiegałem wiecej kilometórw jak rok temu. Wiem co mnie czeka i jestem lepiej przygotowany fizycznie i psychicznie.

Tak było rok temu

Trzymajcie kciuki – zawody już 9 sierpnia. Start o 4.00.