Teneryfa – wyspa marzeń
Teneryfa to zapewne jedna z lepiej kojarzonych przez wszystkich wysp leżących na Morzu Śródziemnym. Stolica Las Palmas, ale także inne malownicze miasta położone na Wyspach Kanaryjskich przyciągają tłumy chcących odpocząć czy też zaczerpnąć świeżego powietrza w nieco innym klimacie.

Loty na Teneryfe stanowią jedno z częściej wyszukiwanych haseł w wypadku poszukiwania środków transportu na wyspę. Ogromny obszar i potrzeby sprawiły, że loty stały się zdecydowane bardziej popularne od przybycia na wyspę drogą morską. Chodzi także o wygodę – czas podróży jest zdecydowanie krótszy a ogromna ilość przewoźników gwarantuje nam swobodne dostanie się na tereny wyspy wedle naszego uznania o każdej porze roku.

Tak, na wyspę warto udać się nie tylko gorącym latem. Niektórzy wręcz powinni dążyć do tego, aby spędzać tam wczasy w nieco tylko chłodniejszych miesiącach, które nadal będą ciepłe dla przyzwyczajonych do klimatu umiarkowanego. Jeżeli jednak słońce nam nie straszne czy też po prostu chcemy się wygrzać – możemy skorzystać z oferty lipcowej. Wszystko zależy od nas.